MF-NSMF025X-2
DigiKeyn tuotenumero
118-MF-NSMF025X-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-MF-NSMF025X-2CT-ND - Cut Tape (CT)
118-MF-NSMF025X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-NSMF025X-2
Kuvaus
PTC RESETTABLE 0.25A 16V SMD 120
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 16V 250 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
450 mOhms
2.3 Ohms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Jännite - maksimi
16V
Virta - pito (Ih) (maks.)
250 mA
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Virta - laukaisu (It)
500 mA
Paksuus (maks.)
0,033" (0,85mm)
Virta - maks.
20 A