MF-NSMF005/60X-2
DigiKeyn tuotenumero
118-MF-NSMF005/60X-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-MF-NSMF005/60X-2CT-ND - Cut Tape (CT)
118-MF-NSMF005/60X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-NSMF005/60X-2
Kuvaus
FUSE RESET PPTC 1206 0.05A/60V
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 60V 50 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
1.5 s
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
2.8 Ohms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
20 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
60V
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
50 mA
Paksuus (maks.)
0,043" (1,10mm)
Virta - laukaisu (It)
150 mA
Hyväksyjä
cUL, cURus, TUV
Virta - maks.
10 A