MF-NSMF005/30X-2
DigiKeyn tuotenumero
118-MF-NSMF005/30X-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-MF-NSMF005/30X-2CT-ND - Cut Tape (CT)
118-MF-NSMF005/30X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-NSMF005/30X-2
Kuvaus
FUSE RESET PPTC 1206 0.05A/30V
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 50 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
1.5 s
Valmistaja
Bourns Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
2.8 Ohms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
20 Ohms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
30V
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
50 mA
Paksuus (maks.)
0,043" (1,10mm)
Virta - laukaisu (It)
150 mA
Hyväksyjä
cUL, cURus, TUV
Virta - maks.
40 A