MF-NSMF005/30X-2 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MF-NSMF005/30X-2 |
Kuvaus | FUSE RESET PPTC 1206 0.05A/30V |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 50 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Laukaisuaika 1.5 s |
Valmistaja Bourns Inc. | Resistanssi - aluksi (Ri) (min.) 2.8 Ohms |
Sarja | Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.) 20 Ohms |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi Polymeerinen | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen), kovera |
Jännite - maksimi 30V | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm) |
Virta - pito (Ih) (maks.) 50 mA | Paksuus (maks.) 0,043" (1,10mm) |
Virta - laukaisu (It) 150 mA | Hyväksyjä cUL, cURus, TUV |
Virta - maks. 40 A |