MF-NSHT016KX-2
DigiKeyn tuotenumero
MF-NSHT016KX-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MF-NSHT016KX-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MF-NSHT016KX-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-NSHT016KX-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 160MA 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 160 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MF-NSHT016KX-2 -mallit
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
700 mOhms
Valmistaja
Bourns Inc.
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
6 Ohms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Tyyppi
Polymeerinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - maksimi
30V
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), kovera
Virta - pito (Ih) (maks.)
160 mA
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Virta - laukaisu (It)
800 mA
Paksuus (maks.)
0,033" (0,85mm)
Virta - maks.
20 A