MF-MSMF020/60X-2
DigiKeyn tuotenumero
118-MF-MSMF020/60X-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-MF-MSMF020/60X-2CT-ND - Cut Tape (CT)
118-MF-MSMF020/60X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-MSMF020/60X-2
Kuvaus
1812 RESETTABLE SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 60V 200 mA Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
400 mOhms
6 Ohms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - maksimi
60V
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
200 mA
Paksuus (maks.)
0,043" (1,10mm)
Virta - laukaisu (It)
400 mA
Hyväksyjä
cUL, cURus, TUV
Virta - maks.
40 A