MF-MSMF010/33X-2
DigiKeyn tuotenumero
118-MF-MSMF010/33X-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-MF-MSMF010/33X-2CT-ND - Cut Tape (CT)
118-MF-MSMF010/33X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-MSMF010/33X-2
Kuvaus
1812 RESETTABLE SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 33V 100 mA Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
700 mOhms
Valmistaja
Bourns Inc.
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
15 Ohms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
33V
Koko/mitat
0,181" pit. x 0,128" lev. (4,60mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
100 mA
Paksuus (maks.)
0,043" (1,10mm)
Virta - laukaisu (It)
300 mA
Hyväksyjä
cUR, cURus, TUV
Virta - maks.
40 A