MF-ASML050/6-2
DigiKeyn tuotenumero
MF-ASML050/6-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MF-ASML050/6-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MF-ASML050/6-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-ASML050/6-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 6V 500MA 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 6V 500 mA Ih Kiinnitys pintaan 0402 (1005 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MF-ASML050/6-2 -mallit
Kategoria
Laukaisuaika
100 ms
Valmistaja
Bourns Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
500 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
500 mOhms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
6V
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
500 mA
Paksuus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Virta - laukaisu (It)
1 A
Hyväksyjä
cUL, cURus, TUV
Virta - maks.
50 A