GMOV-20D231K on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 450
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 147
Tekniset tiedot
10 kA Varistori 1 Piiriä Läpivientiaukko Kiekko 20mm
Bourns GMOV™ Protection Components | Digi-Key Daily
GMOV-20D231K
DigiKeyn tuotenumero
GMOV-20D231K-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GMOV-20D231K
Kuvaus
VARISTOR 10KA DISC 20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
34 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - piikki
10 kA
Valmistaja
Bourns Inc.
Energia
255J
Sarja
Piirien lukumäärä
1
Pakkaustapa
Irtotavara
Kapasitanssi taajuudella
4 pF @ 1 MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Maksimi AC-jännite
230 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Maksimi DC-jännite
300 V
Pakkaus / kotelo
Kiekko 20mm