DV30K4032R2
DigiKeyn tuotenumero
118-DV30K4032R2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DV30K4032R2
Kuvaus
VARISTOR 47V 250A 4032
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 V 250 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 4032 (1080 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
51.7 V
Valmistaja
Bourns Inc.
Virta - piikki
250 A
Sarja
Energia
2,8J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
1600 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
30 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
38 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
42.3 V
Pakkaus / kotelo
4032 (1080 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
47 V