DR331-513BE
DigiKeyn tuotenumero
DR331-513BETR-ND - Rullattu teippi (TR)
DR331-513BECT-ND - Cut Tape (CT)
DR331-513BEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DR331-513BE
Kuvaus
CMC 51UH 500MA 2LN SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
51 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 500mA DCR 300mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DR331-513BE -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
300mOhm
Valmistaja
Bourns Inc.
Jänniteluokitus – DC
80V
Sarja
Jänniteluokitus – AC
42V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 135°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,213" lev. (7,30mm x 5,40mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,197" (5,00mm)
Induktanssi taajuudella
51 µH @ 100 kHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 Tasainen johto
Virtaluokitus (maks.)
500mA