DR221-333AE
DigiKeyn tuotenumero
DR221-333AETR-ND - Rullattu teippi (TR)
DR221-333AECT-ND - Cut Tape (CT)
DR221-333AEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DR221-333AE
Kuvaus
CMC 33UH 200MA 2LN SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH @ 10 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 200mA DCR 270mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DR221-333AE -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
270mOhm
Valmistaja
Bourns Inc.
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Jänniteluokitus – AC
100V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,130" lev. (5,00mm x 3,30mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,130" (3,30mm)
Induktanssi taajuudella
33 µH @ 10 kHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 Tasainen johto
Virtaluokitus (maks.)
200mA