CW160808-47NJ
DigiKeyn tuotenumero
CW160808-47NJTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CW160808-47NJCT-ND - Cut Tape (CT)
CW160808-47NJDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CW160808-47NJ
Kuvaus
FIXED IND 47NH 600MA 280 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 nH Suojaamaton Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 600 mA 280mOhm 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CW160808-47NJ -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
280mOhm
Valm.
Q taajuudella
35 @ 250MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
2,1GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
200 MHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,065" pit. x 0,041" lev. (1,65mm x 1,05mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)