CVH252009-R47M on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Murata Electronics
Varastossa: 608
Tekniset tiedot
470 nH Suojattu Monikerroksinen Induktori 1.8 A 40mOhm maks. 1008 (2520 metrinen)
CVH252009-R47M
DigiKeyn tuotenumero
CVH252009-R47MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CVH252009-R47MCT-ND - Cut Tape (CT)
CVH252009-R47MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CVH252009-R47M
Kuvaus
FIXED IND 470NH 1.8A 40 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CVH252009-R47M -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
40mOhm maks.
Valm.
Taajuus - itseresonoiva
100MHz
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Monikerroksinen
Pakkaus / kotelo
1008 (2520 metrinen)
Materiaali - ydin
Valmistajan laitepakkaus
1008 (2520 metrinen)
Induktanssi
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)