CRT0603-BY-1003ELF
DigiKeyn tuotenumero
CRT0603-BY-1003ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CRT0603-BY-1003ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRT0603-BY-1003ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRT0603-BY-1003ELF
Kuvaus
RES SMD 100K OHM 0.1% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Virran tunnistus Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRT0603-BY-1003ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)