CRT0603-BY-1003ELF | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CRT0603-BY-1003ELF |
Kuvaus | RES SMD 100K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Virran tunnistus Ohutkalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CRT0603-BY-1003ELF -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Virran tunnistus |
Valm. | Lämpötilakerroin ±25ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,024" (0,60mm) |