CRM2512-FX-4702ELF
DigiKeyn tuotenumero
118-CRM2512-FX-4702ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-CRM2512-FX-4702ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CRM2512-FX-4702ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRM2512-FX-4702ELF
Kuvaus
RES SMD 47K OHM 1% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 kOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Virran tunnistus Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRM2512-FX-4702ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,122" lev. (6,30mm x 3,10mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)