CRM1206-FX-R510ELF
DigiKeyn tuotenumero
CRM1206-FX-R510ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CRM1206-FX-R510ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRM1206-FX-R510ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRM1206-FX-R510ELF
Kuvaus
RES 0.51 OHM 1% 1/2W 1206
Tarkka kuvaus
510 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Virran tunnistus Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRM1206-FX-R510ELF -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,063" lev. (3,10mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)