CRM1206-FX-R100ELF | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CRM1206-FX-R100ELF |
Kuvaus | RES 0.1 OHM 1% 1/2W 1206 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Virran tunnistus Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CRM1206-FX-R100ELF -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Virran tunnistus |
Valm. | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,122" pit. x 0,063" lev. (3,10mm x 1,60mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,026" (0,65mm) |