CRM1206-FX-10R0ELF
DigiKeyn tuotenumero
CRM1206-FX-10R0ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CRM1206-FX-10R0ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRM1206-FX-10R0ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRM1206-FX-10R0ELF
Kuvaus
RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Virran tunnistus Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRM1206-FX-10R0ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,063" lev. (3,10mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)