CRM0805-FX-R100ELF
DigiKeyn tuotenumero
CRM0805-FX-R100ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CRM0805-FX-R100ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRM0805-FX-R100ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRM0805-FX-R100ELF
Kuvaus
RES 0.1 OHM 1% 1/4W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Virran tunnistus Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRM0805-FX-R100ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)