CRF2512-JZ-R003ELF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
YAGEO
Varastossa: 3 950
Tekniset tiedot
3 mOhms ±5% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti
CRF2512-JZ-R003ELF
DigiKeyn tuotenumero
CRF2512-JZ-R003ELF-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRF2512-JZ-R003ELF
Kuvaus
RES 0.003 OHM 5% 2W 2512
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRF2512-JZ-R003ELF -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Koko/mitat
0,252" pit. x 0,126" lev. (6,40mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)