CRF2512-JZ-R002ELF
DigiKeyn tuotenumero
118-CRF2512-JZ-R002ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-CRF2512-JZ-R002ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CRF2512-JZ-R002ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRF2512-JZ-R002ELF
Kuvaus
RES 0.002 OHM 5% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 mOhms ±5% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRF2512-JZ-R002ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,252" pit. x 0,126" lev. (6,40mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)