CRF2512-FZ-R002ELF
DigiKeyn tuotenumero
CRF2512-FZ-R002ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CRF2512-FZ-R002ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRF2512-FZ-R002ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRF2512-FZ-R002ELF
Kuvaus
RES 0.002 OHM 1% 2W 2512
Tarkka kuvaus
2 mOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti
EDA/CAD-mallit
CRF2512-FZ-R002ELF -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Koko/mitat
0,252" pit. x 0,126" lev. (6,40mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)