Tuotteen CRF2010-FZ-R015ELF kuvaa ei ole saatavana
CRF2010-FZ-R015ELF
DigiKeyn tuotenumero
118-CRF2010-FZ-R015ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRF2010-FZ-R015ELF
Kuvaus
CRF2010-FZ-R015ELF
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 mOhms ±1% 1,5W Piirivastukset 2010 (5025 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus Metallielementti
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Resistanssi
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,098" lev. (5,00mm x 2,50mm)
Teho (wattia)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)