CRF2010-FZ-R010ELF
DigiKeyn tuotenumero
118-CRF2010-FZ-R010ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-CRF2010-FZ-R010ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CRF2010-FZ-R010ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRF2010-FZ-R010ELF
Kuvaus
METAL STRIP 2010
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 mOhms ±1% 1,5W Piirivastukset 2010 (5025 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2010 (5025 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,098" lev. (5,00mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)