CRF1206-FZ-R002ELF
DigiKeyn tuotenumero
CRF1206-FZ-R002ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CRF1206-FZ-R002ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRF1206-FZ-R002ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRF1206-FZ-R002ELF
Kuvaus
RES 0.002 OHM 1% 1W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 mOhms ±1% 1W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRF1206-FZ-R002ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,065" lev. (3,20mm x 1,65mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)