CRE2512-FZ-R001E-2 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CRE2512-FZ-R001E-2 |
Kuvaus | RES 0.001 OHM 1% 2W 2512 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 mOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CRE2512-FZ-R001E-2 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±50ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 170°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 2512 (6332 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,254" pit. x 0,132" lev. (6,45mm x 3,35mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,035" (0,90mm) |