CRE2512-FZ-R001E-2
DigiKeyn tuotenumero
CRE2512-FZ-R001E-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
CRE2512-FZ-R001E-2CT-ND - Cut Tape (CT)
CRE2512-FZ-R001E-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRE2512-FZ-R001E-2
Kuvaus
RES 0.001 OHM 1% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 mOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRE2512-FZ-R001E-2 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,254" pit. x 0,132" lev. (6,45mm x 3,35mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)