CRA2512-FZ-R070ELF
DigiKeyn tuotenumero
CRA2512-FZ-R070ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CRA2512-FZ-R070ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRA2512-FZ-R070ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRA2512-FZ-R070ELF
Kuvaus
RES 0.07 OHM 1% 3W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
70 mOhms ±1% 3W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti
EDA/CAD-mallit
CRA2512-FZ-R070ELF -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Koko/mitat
0,254" pit. x 0,132" lev. (6,45mm x 3,35mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)