CRA2512-FZ-R030ELF
DigiKeyn tuotenumero
CRA2512-FZ-R030ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CRA2512-FZ-R030ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRA2512-FZ-R030ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRA2512-FZ-R030ELF
Kuvaus
RES 0.03 OHM 1% 3W 2512
Tarkka kuvaus
30 mOhms ±1% 3W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti
EDA/CAD-mallit
CRA2512-FZ-R030ELF -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Koko/mitat
0,254" pit. x 0,132" lev. (6,45mm x 3,35mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)