CRA2512-FZ-R010ELF
DigiKeyn tuotenumero
CRA2512-FZ-R010ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CRA2512-FZ-R010ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRA2512-FZ-R010ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRA2512-FZ-R010ELF
Kuvaus
RES 0.01 OHM 1% 3W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 mOhms ±1% 3W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRA2512-FZ-R010ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,254" pit. x 0,132" lev. (6,45mm x 3,35mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)