CR0805-JW-103ELF
DigiKeyn tuotenumero
CR0805-JW-103ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CR0805-JW-103ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CR0805-JW-103ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CR0805-JW-103ELF
Kuvaus
RES SMD 10K OHM 5% 1/8W 0805
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CR0805-JW-103ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)