CR0805-FX-47R0ELF
DigiKeyn tuotenumero
CR0805-FX-47R0ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CR0805-FX-47R0ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CR0805-FX-47R0ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CR0805-FX-47R0ELF
Kuvaus
RES SMD 47 OHM 1% 1/8W 0805
Tarkka kuvaus
47 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CR0805-FX-47R0ELF -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)