CR0805-FX-1132ELF
DigiKeyn tuotenumero
118-CR0805-FX-1132ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-CR0805-FX-1132ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CR0805-FX-1132ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CR0805-FX-1132ELF
Kuvaus
RES SMD 11.3K OHM 1% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
11.3 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CR0805-FX-1132ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)