CR0603-FX-3601ELF
DigiKeyn tuotenumero
CR0603-FX-3601ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CR0603-FX-3601ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CR0603-FX-3601ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CR0603-FX-3601ELF
Kuvaus
RES SMD 3.6K OHM 1% 1/10W 0603
Tarkka kuvaus
3.6 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CR0603-FX-3601ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)