CR0603-FX-17R8ELF
DigiKeyn tuotenumero
118-CR0603-FX-17R8ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-CR0603-FX-17R8ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CR0603-FX-17R8ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CR0603-FX-17R8ELF
Kuvaus
RES SMD 17.8 OHM 1% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
17.8 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CR0603-FX-17R8ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)