CR0402-FX-5623GLF | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CR0402-FX-5623GLF |
Kuvaus | RES SMD 562K OHM 1% 1/16W 0402 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 562 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CR0402-FX-5623GLF -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Sarja | Pakkaus / kotelo 0402 (1005 metrinen) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Valmistajan laitepakkaus |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm) |
Resistanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,016" (0,40mm) |