CHV1206-FX-4993ELF
DigiKeyn tuotenumero
CHV1206-FX-4993ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CHV1206-FX-4993ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CHV1206-FX-4993ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CHV1206-FX-4993ELF
Kuvaus
RES SMD 499K OHM 1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
499 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Korkeajännite Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CHV1206-FX-4993ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Korkeajännite
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,063" lev. (3,10mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)