CDSOT236-T12
DigiKeyn tuotenumero
118-CDSOT236-T12TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDSOT236-T12
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19VC SOT236
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19V Puristusliitin 12A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-6
Kategoria
Teho - pulssin huippu
350W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
80pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
4
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SOT-23-6
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
12A (8/20µs)