CD143A-SR3.3
DigiKeyn tuotenumero
CD143A-SR3.3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
CD143A-SR3.3CT-ND - Cut Tape (CT)
CD143A-SR3.3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD143A-SR3.3
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 7VC SOT143
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7V Puristusliitin 12A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-143
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CD143A-SR3.3 -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
200W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Ethernet
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
4,5pF @ 1MHz
Tyyppi
Ohjaus (kisko – kisko)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
2
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V
Pakkaus / kotelo
TO-253-4, TO-253AA
Jännite - läpilyönti (min)
4,5V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
7V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
12A (8/20µs)