CAY16-100J4LF
DigiKeyn tuotenumero
CAY16-100J4LFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CAY16-100J4LFCT-ND - Cut Tape (CT)
CAY16-100J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CAY16-100J4LF
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 10 OHM 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Ohm ±5% 62,5mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 1206 (3216 metrinen), kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CAY16-100J4LF -mallit
Kategoria
Teho elementtiä kohden
62,5mW
Valmistaja
Bourns Inc.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
Piirin tyyppi
Eristetty
Valmistajan laitepakkaus
1206
Resistanssi (ohmia)
10
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)