BSDL10S65E6
DigiKeyn tuotenumero
118-BSDL10S65E6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-BSDL10S65E6CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSDL10S65E6
Kuvaus
DIODE SIL CARBIDE 650V 10A 5DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 650 V 10A Kiinnitys pintaan 5-DFN (8x8)
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 µA @ 650 V
Sarja
Kapasitanssi @ Vr, F
500pF @ 1V, 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
5-DFN (8x8)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
650 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.45 V @ 10 A