93R1A-R22-A05L
93R1A-R22-A05L
93R1A-R22-A05L
DigiKeyn tuotenumero
93R1A-R22-A05L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
93R1A-R22-A05L
Kuvaus
POT 100 OHM 2W CERMET LINEAR
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100,00 Ohm 1 kytkentää Lineaarinen Paneelikiinnitys Potentiometri Ei mitään 1.0 Umdrehungen Cermet 2W PC-nastat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
93R1A-R22-A05L -mallit
Kategoria
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Valmistaja
Bourns Inc.
Lämpötilakerroin
±150ppm/°C
Sarja
Kierto
300°
Pakkaustapa
Irtotavara
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
PC-nastat
Resistanssi (ohmia)
100,00
Aktuaattorityyppi
Uritettu
Toleranssi
±10%
Aktuaattorin pituus
0,866" (22,00mm)
Teho (wattia)
2W
Aktuaattorin halkaisija
0,236" (6,00mm)
Sisäänrakennettu kytkin
Ei mitään
Holkin kierre
M10 x 0,75
Kierrosten lukumäärä
1.0
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Kartio
Lineaarinen
Koko - runko
Suorakulmainen - 0,687" x 0,625" pinta (17,45mm x 15,88mm)