5.0SMDJ33CA
DigiKeyn tuotenumero
5.0SMDJ33CABBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5.0SMDJ33CABBCT-ND - Cut Tape (CT)
5.0SMDJ33CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5.0SMDJ33CA
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
53,3V Puristusliitin 93,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
5.0SMDJ33CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
93,9A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
33V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,3V