4608X-102-470LF
DigiKeyn tuotenumero
4608X-2-470LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4608X-102-470LF
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP
Tarkka kuvaus
47 Ohm ±1Ohm 300mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±250ppm/°C 8-SIP
EDA/CAD-mallit
4608X-102-470LF -mallit
Kategoria
Teho elementtiä kohden
300mW
Lämpötilakerroin
±250ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
8-SIP
Piirin tyyppi
Eristetty
Valmistajan laitepakkaus
8-SIP
Resistanssi (ohmia)
47
Koko/mitat
0,798" pit. x 0,098" lev. (20,27mm x 2,49mm)
Toleranssi
±1Ohm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,200" (5,08mm)