4605X-101-222LF
DigiKeyn tuotenumero
4605X-101-222LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4605X-101-222LF
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 5SIP
Tarkka kuvaus
2,2k Ohm ±2% 200mW Teho per elementti Väylässä 4 tusverkot vastusryhmät ±100ppm/°C 5-SIP
EDA/CAD-mallit
4605X-101-222LF -mallit
Kategoria
Teho elementtiä kohden
200mW
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
5-SIP
Piirin tyyppi
Väylässä
Valmistajan laitepakkaus
5-SIP
Resistanssi (ohmia)
2,2k
Koko/mitat
0,498" pit. x 0,098" lev. (12,65mm x 2,49mm)
Toleranssi
±2%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,200" (5,08mm)