3386J-1-503 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Bourns Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Bourns Inc.
Varastossa: 199
Tekniset tiedot
Varastossa: 400
Varastossa: 228
Varastossa: 0
Varastossa: 172
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Sivupuolen säätö
3386J-1-503
DigiKeyn tuotenumero
3386J-1-503-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3386J-1-503
Kuvaus
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Pakkaustapa
Putki
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
50 kOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Neliö - 0,375" x 0,375" pinta (9,53mm x 9,53mm)
Toleranssi
±10%