3386G-1-104 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
TT Electronics/BI
Varastossa: 512
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TT Electronics/BI
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 1 010
Varastossa: 306
Vishay Spectrol
Varastossa: 978
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
3386G-1-104
DigiKeyn tuotenumero
3386G-1-104-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3386G-1-104
Kuvaus
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
3386G-1-104 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Bourns Inc.
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Putki
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
100 kOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Neliö - 0,375" x 0,375" pinta (9,53mm x 9,53mm)
Toleranssi
±10%