3386C-1-103LF | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 3386C-103LF-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 3386C-1-103LF |
Kuvaus | TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Sivupuolen säätö |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 3386C-1-103LF -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Valmistaja Bourns Inc. | Kierrosten lukumäärä 1.0 |
Sarja | Säädön tyyppi Sivupuolen säätö |
Pakkaustapa Putki | Resistiivinen materiaali Cermet |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Resistanssi 10 kOhms | Terminointityyppi PC-nastat |
Teho (wattia) 0,5W, 1/2W | Koko/mitat Neliö - 0,375" x 0,375" pinta (9,53mm x 9,53mm) |
Toleranssi ±10% | Päätuotenumero |